darmowa dostawa
Infolinia kontakt telefoniczny
certyfikat na obraz
Opcje przeglądania
Obrazy nowości
Munnich Heinz ⭐ Górski widok z chatą
Munnich Heinz ⭐ Górski widok z chatą

2 950,00 zł

szt.

Pejzaż śródziemnomorski

Peter Brouwer ⭐ Barwne wybrzeże Hiszpanii ⭐ duży obraz

Peter Brouwer ⭐ Barwne wybrzeże Hiszpanii ⭐ duży obraz
Peter Brouwer ⭐ Barwne wybrzeże Hiszpanii ⭐ duży obraz

Marynistyczne cudeńko

Autentyczny duży obraz olejny, malowany na płótnie o tematyce marynistycznej. Dzieło cenionego, aukcyjnego malarza Petera Brouwera. Jedna z wielu wspaniałych prac artysty. Na obrazie przedstawione są łodzie u brzegu oraz panorama miejsca w którym są przycumowane.  Sygnowany lewy dół P. Brouwer. Tworzony z ogromną perfekcją, śmiałymi pociągnięciami szpachli. Bogata paleta barwnych kolorów, typowe dla twórczości artysty.

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

4 150,00 zł

szt.
  • nowość

Portowe nadbrzeże ⭐ malarstwo niemieckie ⭐ Ewald Hess

Portowe nadbrzeże ⭐ malarstwo niemieckie ⭐ Ewald Hess
Portowe nadbrzeże ⭐ malarstwo niemieckie ⭐ Ewald Hess

Nadmorskie miasteczko na obrazie

Obraz przedstawia portowe wybrzeże z krajobrazem morskim w pełni słońca. Na pierwszym planie uwidocznione zostały przycumowane łodzie a wokół zatoki niska zabudowa, charakterystyczna dla krajów południowych. Ten wyjątkowy obraz to przykład dobrego malarstwa impresjonistycznego. Autorowi udało się oddać piękno i południowego wybrzeża, a także nastrojowość i atmosferę danej chwili.

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

3 350,00 zł

szt.
  • nowość

Odkryj Urok Pejzażu Śródziemnomorskiego w Naszej Galerii Obrazów Online

Witaj w naszej galerii internetowej, gdzie pejzaż śródziemnomorski ożywa na płótnie, przyciągając spojrzenia swoim niezwykłym pięknem i niepowtarzalnym klimatem. Jako pasjonaci sztuki, pragniemy podzielić się z Tobą bogactwem przedwojennych i współczesnych dzieł, które ukazują magiczną atmosferę i urok tego malowniczego regionu.

Przedwojenne Arcydzieła:

W naszej kolekcji przedwojennych dzieł sztuki znajdziesz zapierające dech w piersiach pejzaże śródziemnomorskie, malowane z niezwykłą precyzją i pasją przez uznaną ówczesną artystyczną elitę. Te arcydzieła przeniosą Cię w podróż w czasie do złotych lat malarstwa, kiedy artystyczna wizja spotykała się z harmonią natury.

Współczesne Inspiracje:

Nasza galeria to również przestrzeń dla współczesnych artystów, których prace odzwierciedlają współczesną interpretację pejzażu śródziemnomorskiego. Ich dzieła, chociaż inspirowane tradycją, emanują nowoczesnością i oryginalnością, zachwycając widza swoim świeżym spojrzeniem na znane motywy.

Magia Pejzażu Śródziemnomorskiego:

Pejzaż śródziemnomorski to nie tylko temat malarski, to także manifestacja kultury, historii i przyrody tego regionu. Obrazy przedstawiające ten malowniczy krajobraz przyciągają uwagę swoją intensywną kolorystyką, jasnymi światłami i cieniami oraz bogactwem detali, które przenoszą widza w samo serce tego magicznego miejsca.

Inwestycja w Sztukę i Piękno:

Inwestycja w dzieła sztuki pejzażu śródziemnomorskiego to nie tylko zakup obrazu, to także nabycie kawałka atmosfery i emocji, które towarzyszą odkrywaniu tego regionu. Każdy obraz to nie tylko ozdoba ściany, ale również inspiracja do podróży, refleksji i kontemplacji nad pięknem natury.

Znajdź Swoją Inspirację w Naszej Galerii:

Zapraszamy do odkrycia pejzażu śródziemnomorskiego w naszej galerii internetowej. Przeglądaj naszą kolekcję, znajdź swój ulubiony obraz i pozwól sobie na chwilę magii i piękna. W naszej galerii każdy znajdzie coś dla siebie, od miłośników tradycji po poszukiwaczy nowoczesnych inspiracji.

Podsumowanie:

Pejzaż śródziemnomorski to niezwykłe źródło inspiracji dla artystów i miłośników sztuki na całym świecie. Odkryj jego magię i urok w naszej galerii, gdzie malarstwo przedwojenne i współczesne łączą się w harmonijnym dialogu, tworząc niezwykłą przestrzeń dla piękna i refleksji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl