Sztuka Top Art

Konie w galopie węgierskie malarstwo aukcyjne Szanto Oszkar

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 950,00 zł 3950.00
Zyskujesz 39 pkt [?]

Pochodzenie: WĘGRY
Identyfikator produktu: 1383
Pin It

Pęd dzikich koni

Niezwykle klimatyczny i widowiskowy, oryginalny obraz olejny na płótnie węgierskiego artysty Szanto Oszkara. Praca przedstawia niezwykłą scenę galopującego stada koni. Dzieło namalowane w technice pędzla. Sygnowany odręcznie przez artystę w prawym dolnym narożniku: Szanto Oszkar.

Obraz do salonu w stylowej ramie

Całość oprawiona w oryginalną, przestrzenną narożnikową ramę z  okresu powstania obrazu w kolorze złota. Dzieło przedstawia duże walory artystyczne i dekoracyjne.

STAN ZACHOWANIA: bardzo dobry, rama jak i obraz nie wymaga jakichkolwiek interwencji.
WYMIARY: całości z ramą 79 cm x 109 cm, obrazu 60 cm x 90 cm.
NOTOWANIA: portal notowań aukcyjnych - Artprice odnotowuje 4 sprzedane dzieła tego artysty.
Pochodzenie: obraz został namalowany w latach 50 - 60. XX wieku.

O ARTYŚCIE: Szanto Oszkar
XX wieczny artysta malarz węgierskiego pochodzenia, urodzony w 1925. Uznany za malarza animalistę, tematem głównym jego twórczości były konie. Malował również sceny rodzajowe.
Szanto Oszkar maler
Malarz Szanto Oszkar
Konie w galopie stary obraz olejny Szanto Oszkar
Podpis malarza Szanto Oszkar
Konie w galopie obraz olejny

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki: