Kolejna znakomita praca w naszej ofercie. Bardzo dobre niezwykle klimatyczne malarstwo aukcyjnego, cenionego monachijskiego artysty. Oryginalny obraz olejny na płycie malarskiej. Typowa dla artysty bogata paleta barw, począwszy od urzekających, ciepłych beży i brązów po zniewalającą zieleń i błękit. Zdecydowane pociągnięcia pędzla artysty, świadczą o wysokim kunszcie malarskim. Obraz malowany w technice pędzla. Struktura nałożonej farby zdecydowanie wyczuwalna pod palcami.
Barwny obraz do salonu
Obraz sygnowany odręcznie przez artystę w prawym dolnym narożniku: Walter Janotta. Obraz oprawiony w oryginalną, dekoracyjną ramę w kolorze złota. Wspaniały jako obraz do salonu, czy obraz do sypialni.
NOTOWANIA: portal aukcyjny Artprice odnotowuje 23 sprzedane dzieła tego artysty.
STAN ZACHOWANIA: bardzo dobry, nie wymaga jakiejkolwiek interwencji. WYMIARY: całości z ramą 72 cm x 92 cm, obraz 60 cm x 80 cm. POCHODZENIE: obraz pochodzi z lat 40. XX wieku. O ARTYŚCIE: Walter Janotta - monachijski artysta malarz urodzony w 1912 roku zmarły w 1982 roku. Głównie pejzażysta. Malował również architekturę oraz martwą naturą.
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach którego działa nasz sklep. Nie są one łączone z innymi danymi wprowadzanymi przez Ciebie w sklepie. Celem zbierania tych plików jest dokonywanie analiz, które przyczynią się do rozwoju oprogramowania. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper.
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe.