Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności (sprawdź formy dostawy)
Cena: 4 600,00 zł 4600.00
ilość szt.
Zyskujesz 46 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Identyfikator produktu: 1632
Pin It

Opis przedmiotu

Kaczki w szuwarach

Bardzo dobra, perfekcyjnie wykonana praca jedna z lepszych tego artysty. Obraz olejny namalowany na płótnie rozciągniętym na drewnianym krośnie przez czołowego niemieckiego animalistę. Jest to oryginalne dzieło przedstawiające spłoszone kaczki wzbijające się znad tafli wody w letnie ciepłe popołudnie. Praca tętniąca życiem, emanująca ciepłymi kolorami w jakich została wykonana. Obraz został namalowany w drugiej połowie XX wieku. Struktura nałożonej farby jest uwypuklona i wyczuwalna pod palcami. Sygnowany odręcznie przez twórcę w prawym dolnym narożniku: Arnold Schatz. Zdecydowane pociągnięcia pędzla i szpachli artysty, świadczą o wysokim profesorskim kunszcie malarskim.

Profesorskie malarstwo na wysokim poziomie

Obraz oprawiony w dobrze dobraną kolorystycznie do warstwy malarskiej, oryginalną przestrzenną ramę w kolorze brązu, turkusu i złota. Dzieło polecamy osobom poszukującym dobrego malarstwa. Całość do powieszenia na ścianie w salonie lub innym pomieszczeniu.


NOTOWANIA: międzynarodowy portal notowań aukcyjnych Artprice odnotowuje 159 sprzedanych dzieł tego artysty.
STAN ZACHOWANIA: obraz jak i rama w stanie bardzo dobrym, nie wymagają jakichkolwiek interwencji.
WYMIARY: całości z ramą 77,5 cm x 97,5 cm, obraz 60 cm x 80 cm.
POCHODZENIE: czas powstania obrazu datujemy na lata 70 XX wieku.

O ARTYŚCIE: Arnold Schatz
Artysta malarz pochodzenia niemieckiego urodzony na Pomorzu w mieście Stepenitz (Stepnica) w 1929 r, zmarł w 1999 roku. Urodził się w rodzinie malarzy. Jego ojciec był malarzem, w tym czasie znanym portrecistą wykształconym w Akademii w Hamburgu. Jeden z jego dwóch braci również zostaje malarzem, podobnie jak on przejmuje artystyczną ścieżkę. Arnold Schatz szkołę średnią kończy na Pomorzu. Następnie w celu dalszego kształcenia w kierunku artystycznym podąża do szkół w Dusseldorfie, Monachium i Paryżu. Po ukończeniu studiów przez kilka lat pracuje jako niezależny artysta. Arnolda Schatza podejmuje współpracę z Galerią Kunstkreis freischaffender Maler eV Monachium, które prezentują jego twórczość w połączonych wystawach i galeriach.

Arnold Schatz certyfikat

Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
ölgemälde von Prof. Arnold Schatz
maler Prof. Arnold Schatz
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)
Malarstwo aukcyjne! - Spłoszone dzikie kaczki - Prof. Arnold Schatz (1929-1999)

Wymiary obrazu

Wymiary samego obrazu Wymiary samego obrazu: wysokość 60 cm x szerokość 80 cm
Wymiary obrazu Wymiary zewnętrzne ramy: wysokość 77,5 cm x szerokość 97,5 cm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl