darmowa dostawa
Infolinia kontakt telefoniczny
certyfikat na obraz

Alfred Zimmermann ⭐ aukcyjny obraz ⭐ Portret myśliwego z fajką

Dostępność: Sprzedane
Cena: 0,00 zł 0.00
Zyskujesz 0 pkt [?]

Identyfikator produktu: 1840

Portretowe malarstwo

Małych rozmiarów, oryginalny obraz olejny, cenionego aukcyjnego, monachijskiego artysty Alfreda Zimmermanna. Dekoracyjne, profesjonalne malarstwo stworzone z dbałością o szczegóły. Obraz olejny namalowany  na sklejce. Praca przedstawia portret myśliwego z fajką.

Wybitna olejna praca do dekoracji

Obraz malowany w technice pędzla. Struktura nałożonej farby wyczuwalna pod palcami. Obraz sygnowany odręcznie przez artystę w prawym górnym narożniku: A. Zimmermann. Obraz oprawiony jest w przestrzenną ramę w kolorze patynowanego złota z okresu powstania obrazu. Dzieło polecamy koneserom cennego i dobrego malarstwa. Obraz idealnie pasuje do wystroju nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.

STAN ZACHOWANIA: bardzo dobry, rama jak i obraz nie wymaga jakichkolwiek interwencji.
WYMIARY: całości z ramą 30 cm x 26 cm, obrazu w świetle ramy 15,5 cm x 11,5 cm.
NOTOWANIA: portal notowań aukcyjnych - Artprice odnotowuje 102 sprzedane dzieła tego artysty.
POCHODZENIE: Praca została namalowana około 1900 roku.
O ARTYŚCIE: Alfred Zimmermann

Artysta malarz pochodzenia niemieckiego urodzony 16.05.1854 roku w München. Bardzo znany monachijski malarz portretowy i pejzażowy. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Monachium, w 1874 roku przebywał  w Paryżu. Od 1888 do 1890 roku odbywał pobyt studyjny na Capri. Wystawiał swoje obrazy w monachijskim Glaspalast. W 1900  przeprowadził się nad Chiemsee, nad którym zginął w wypadku na łodzi w 1910 roku.
certyfikat do obrazu autorstwa Alfreda Zimmermanna
Alfred Zimmermann - aukcyjny obraz - Portret myśliwego z fajką

Wymiary obrazu

Wymiary samego obrazu Wymiary samego obrazu: wysokość 15,5 cm x szerokość 11,5 cm
Wymiary obrazu Wymiary zewnętrzne ramy: wysokość 30 cm x szerokość 26 cm