darmowa dostawa
Infolinia kontakt telefoniczny
certyfikat na obraz

Aukcyjne malarstwo Rudolf Priebe cenny obraz Kutry u brzegu Okaz !

Dostępność: Sprzedane
Cena: 0,00 zł 0.00
Zyskujesz 0 pkt [?]

Pochodzenie: Marynistyczne obrazy olejne Rudolf Priebe - Niemcy
Identyfikator produktu: 89

Marynistyka w najlepszym wydaniu

Oryginalny, duży, perfekcyjnie namalowany obraz olejny na płótnie, przedstawiający temat marynistyczny. Jedno z najlepszych dzieł tego autora. Autorem tej pracy jest Rudolf Priebe. Obraz malowany w technice szerokiego pędzla, struktura nałożonej farby wyczuwalna mocno pod palcami. Notowany w Artprice i innych cenionych portalach aukcyjnych. Jego dzieła są bardzo pożądane na aukcjach dzieł sztuki. Artysta na obrazie przedstawia typowy dla swojej twórczości temat kutry przy brzegu. Sygnowany prawy dół : Priebe. Obraz oprawiony jest w przepiękną, przestrzenną, bogatą ramę. Do powieszenia na ścianie. Dzieło polecamy koneserom cennego i dobrego malarstwa.
NOTOWANIA: Artprice odnotowuje 235 sprzedanych dzieł tego artysty
STAN ZACHOWANIA: Obraz został poddany profesjonalnej konserwacji - bardzo dobry - rama jak i obraz nie wymaga jakichkolwiek interwencji.
WYMIARY: całości z ramą 77 cm x 97 cm, obraz w świetle ramy 60 cm x 80 cm.
POCHODZENIE: lata 30 - XX wieku

O Artyście:  Zobacz życiorys artysty