Oryginalny, duży, perfekcyjnie namalowany obraz olejny na płótnie, przedstawiający temat marynistyczny. Jedno z najlepszych dzieł tego autora. Autorem tej pracy jest Rudolf Priebe. Obraz malowany w technice szerokiego pędzla, struktura nałożonej farby wyczuwalna mocno pod palcami. Notowany w Artprice i innych cenionych portalach aukcyjnych. Jego dzieła są bardzo pożądane na aukcjach dzieł sztuki. Artysta na obrazie przedstawia typowy dla swojej twórczości temat kutry przy brzegu. Sygnowany prawy dół : Priebe. Obraz oprawiony jest w przepiękną, przestrzenną, bogatą ramę. Do powieszenia na ścianie. Dzieło polecamy koneserom cennego i dobrego malarstwa.
NOTOWANIA: Artprice odnotowuje 235 sprzedanych dzieł tego artysty
STAN ZACHOWANIA:Obraz został poddany profesjonalnej konserwacji - bardzo dobry - rama jak i obraz nie wymaga jakichkolwiek interwencji.
WYMIARY: całości z ramą 77 cm x 97 cm, obraz w świetle ramy 60 cm x 80 cm.
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach którego działa nasz sklep. Nie są one łączone z innymi danymi wprowadzanymi przez Ciebie w sklepie. Celem zbierania tych plików jest dokonywanie analiz, które przyczynią się do rozwoju oprogramowania. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper.
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe.