Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Wpłata na konto - Kurier) już od 1 000,00 zł.
WYJĄTKOWE PROMOCJE
Krajobraz wiejski z krowami - Hansen !!!
1 900,00 zł 1 750,00 zł
szt.
Stary obraz Święta rodzina odpoczynek Robert Vandenhouten
2 950,00 zł 2 700,00 zł
szt.
 Wiejski krajobraz Hans Baumann obraz olejny Polecam!
2 600,00 zł 2 200,00 zł
szt.
Johannes Hilverdink rybacy  w łodziach akwarela 1853 !!!
1 200,00 zł 1 100,00 zł
szt.
E. Kuhne dekoracyjne słoneczniki  stary obraz
1 200,00 zł 1 000,00 zł
szt.
Bruno Blatter muzyczny podwieczorek Polecam !!!
4 800,00 zł 4 300,00 zł
szt.
A. Brehm Holenderska scena rodzajowa Polecam !!!
2 300,00 zł 2 100,00 zł
szt.
Porcelana HUTSCHENREUTHER duża Figura konia
749,00 zł 650,00 zł
szt.
Barwny stary obraz dziki zimową porą !!!
3 300,00 zł 2 950,00 zł
szt.
Watach dzików piękny stary obraz W. v. Kamp
3 900,00 zł 3 700,00 zł
szt.
Obrazy nowości
Stary obraz olejny
Stary obraz olejny
2 200,00 zł
szt.
Bukiet kwiatów obraz olejny Anton Domberg
1 400,00 zł 1 200,00 zł
szt.
2 600,00 zł 2 200,00 zł
szt.
Gra w szachy scena rodzajowa Hans Fenger obraz olejny
3 300,00 zł 2 900,00 zł
szt.
Dahm Portret pięknej Cyganki Polecam !!!
1 600,00 zł 1 450,00 zł
szt.
3 900,00 zł 3 700,00 zł
szt.
Leopold Wittkowski W karczmie stary obraz
3 200,00 zł 2 700,00 zł
szt.
PORCELANA NOWOŚCI
Porcelana Limoges dzbanek - imbryk
150,00 zł
szt.
Pierwsza Nagroda

Galeria ponownie zdobyła tytuł

NAJLEPSI 2019

wśród Sprzedawców Sztuki i Antyków

1 nagroda dla galeri

Galeria zdobyła tytuł

NAJLEPSI 2018

wśród Sprzedawców Galerii Sztuki

Nagroda dla galerii

Galeria jest w gronie wyróżnionych firm, przyznano jej certyfikat firmy godnej zaufania, który przyznawany jest na podstawie specjalnego oprogramowania

Certyfikat firma godna zufania

GWARANTUJEMY

Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka była nienagannie zapakowana i dotarła do Państwa domu w nienaruszonym stanie.

zwrot 14 dni

Gwarancja zwrotu gotówki. W razie braku satysfakcji z zakupu zobowiązujemy się do zwrócenia pełnej kwoty zakupu w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.

Blog Artykuły
SPRAWDŹ STATYSTYKI
Produkty:
888
Kategorie:
73
Nowości:
24
Promocje:
27
Translate

Aukcyjne malarstwo Rudolf Priebe cenny obraz Kutry u brzegu Okaz !

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 300,00 zł 3300.00
Zyskujesz 33 pkt [?]
Pochodzenie: Marynistyczne obrazy olejne Rudolf Priebe - Niemcy
Identyfikator produktu: 89

Opis

Marynistyka w najlepszym wydaniu

Oryginalny, duży, perfekcyjnie namalowany obraz olejny na płótnie, przedstawiający temat marynistyczny. Jedno z najlepszych dzieł tego autora. Autorem tej pracy jest Rudolf Priebe. Obraz malowany w technice szerokiego pędzla, struktura nałożonej farby wyczuwalna mocno pod palcami. Notowany w Artprice i innych cenionych portalach aukcyjnych. Jego dzieła są bardzo pożądane na aukcjach dzieł sztuki. Artysta na obrazie przedstawia typowy dla swojej twórczości temat kutry przy brzegu. Sygnowany lewy dół : Priebe. Obraz oprawiony jest w przepiękną, przestrzenną, bogatą ramę. Do powieszenia na ścianie. Dzieło polecamy koneserom cennego i dobrego malarstwa.
NOTOWANIA: Artprice odnotowuje 235 sprzedanych dzieł tego artysty
STAN ZACHOWANIA: Obraz został poddany profesjonalnej konserwacji - bardzo dobry - rama jak i obraz nie wymaga jakichkolwiek interwencji.
WYMIARY: całości z ramą 77 cm x 97 cm, obraz w świetle ramy 60 cm x 80 cm.
POCHODZENIE: lata 30 - XX wieku

O Artyście:  Zobacz życiorys artysty