Waluty
WYJĄTKOWE PROMOCJE
A. Brehm Holenderska scena rodzajowa Polecam !!!
2 300,00 zł 2 100,00 zł
szt.
Kuter na morzu V. Vegt Polecam !!!
1 350,00 zł 1 100,00 zł
szt.
Krajobraz wiejski z krowami - Hansen !!!
1 900,00 zł 1 750,00 zł
szt.
Kaczki w szuwarach Gerhard Merfort wspaniały unikatowy obraz
4 500,00 zł 4 200,00 zł
szt.
Leopold Wittkowski W karczmie stary obraz
3 200,00 zł 2 700,00 zł
szt.
Jean Coune sielski pejzaż z kurami stary obraz olejny
1 850,00 zł 1 650,00 zł
szt.
Barwne chryzantemy w wazonie stary obraz Helmuth Andreas Volkwein
4 500,00 zł 4 300,00 zł
szt.
W. v. Kamp barwne kwiaty malarstwo niemieckie
1 950,00 zł 1 650,00 zł
szt.
Dahm Portret pięknej Cyganki Polecam !!!
1 600,00 zł 1 450,00 zł
szt.
Święto Hubertusa Polowanie G.F.M. Anschutz Polecam!!
3 000,00 zł 2 700,00 zł
szt.
Johannes Hilverdink rybacy  w łodziach akwarela 1853 !!!
1 200,00 zł 1 100,00 zł
szt.
Góra Matterhorn zjawiskowy obraz olejny
2 400,00 zł 2 000,00 zł
szt.
Nostalgiczne łodzie na otwartym morzu -  E.v. Endert
1 650,00 zł 1 350,00 zł
szt.
Włoskie wybrzeże barwna marynistyka
1 200,00 zł 1 000,00 zł
szt.
Porcelana Hutschenreuther duża figura koń w kłusie
749,00 zł 650,00 zł
szt.
GWARANTUJEMY

Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka była nienagannie zapakowana i dotarła do Państwa domu w nienaruszonym stanie.

zwrot 14 dni

Gwarancja zwrotu gotówki. W razie braku satysfakcji z zakupu zobowiązujemy się do zwrócenia pełnej kwoty zakupu w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.

Darmowa dostawa w Polsce już od 1000 zł.

Przy wpłacie na konto galerii oferujemy darmową przesyłkę kurierską Pocztex 24

Sztuka Top Art

Imponująco duży Alpejski pejzaż aukcyjny artysta Leo Bauer

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 200,00 zł 3200.00
Zyskujesz 32 pkt [?]
Pochodzenie: Niemcy
Identyfikator produktu: 1303
Pin It

Ostre szczyty Alp

Autentyczna wyjątkowa praca  Leo Bauera. Niezwykły obraz olejny dużych rozmiarów, malowany farbami olejnymi na płótnie w technice pędzla. Sygnowany odręcznie przez artystę w prawym dolnym narożniku. Oprawiony w przestrzenną, dekoracyjną ramę pochodząca z okresu powstania pracy. Obraz niezwykle uroczy, przedstawiający barwny pejzaż górski Wyjątkowa barwna kolorystyka, oraz fantastyczne światło sprawiają, iż obraz będzie wspaniałą dekoracją w każdym pomieszczeniu.
NOTOWANIA: Portal notowań aukcyjnych Artprice odnotowuje 76 sprzedanych obrazów tego artysty.
STAN ZACHOWANIA: bardzo dobry. Obraz jak i rama nie wymagają żadnych interwencji.
WYMIARY: całość z ramą 93 cm x 129 cm, obraz w świetle ramy 70 cm x 100 cm.
POCHODZENIE: obraz pochodzi z lat 20. XX wieku.
O ARTYŚCIE: Leo Bauer
Niemiecki artysta urodzony 1872 r. zmarły w 1960 r.
Artysta malarz - bardzo wszechstronny, głównie pejzażysta. Tworzył również prace o tematyce marynistycznej, sceny rodzajowe jak i sceny z życia wsi.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o przedmiocie (0)