darmowa dostawa
Infolinia kontakt telefoniczny
certyfikat na obraz

Imponująco duży Alpejski pejzaż aukcyjny artysta Leo Bauer

Dostępność: Oryginalna 1 sztuka
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 880,00 zł

Cena regularna: 3 200,00 zł

2880.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 200,00 zł

Promocja trwa do 22 maja 2024

Zyskujesz 28 pkt [?]

Identyfikator produktu: 1303

Ostre szczyty Alp

Autentyczna wyjątkowa praca  Leo Bauera. Niezwykły obraz olejny dużych rozmiarów, malowany farbami olejnymi na płótnie w technice pędzla. Sygnowany odręcznie przez artystę w prawym dolnym narożniku. Oprawiony w przestrzenną, dekoracyjną ramę pochodząca z okresu powstania pracy. Obraz niezwykle uroczy, przedstawiający barwny pejzaż górski Wyjątkowa barwna kolorystyka, oraz fantastyczne światło sprawiają, iż obraz będzie wspaniałą dekoracją w każdym pomieszczeniu.

NOTOWANIA: Portal notowań aukcyjnych Artprice odnotowuje 76 sprzedanych obrazów tego artysty.
STAN ZACHOWANIA: bardzo dobry. Obraz jak i rama nie wymagają żadnych interwencji.
WYMIARY: całość z ramą 93 cm x 129 cm, obraz w świetle ramy 70 cm x 100 cm.
POCHODZENIE: obraz pochodzi z lat 20. XX wieku.
O ARTYŚCIE: Leo Bauer
Niemiecki artysta urodzony 1872 r. zmarły w 1960 r. Artysta malarz - bardzo wszechstronny, głównie pejzażysta. Tworzył również prace o tematyce marynistycznej, sceny rodzajowe jak i sceny z życia wsi.
Leo Bauer certyfikat na obraz

Wymiary obrazu

Wymiary samego obrazu Wymiary samego obrazu: wysokość 70 cm x szerokość 100 cm
Wymiary obrazu Wymiary zewnętrzne ramy: wysokość 93 cm x szerokość 123 cm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki: